Zajęcia

dla Dzieci

i Młodzieży

zajęcia dla dzieci i młodzieży


Obecnie w naszym centrum prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Jeżeli chciałbyś uczęszczać na zajęcia z języka, którego nie ma jeszcze w naszej stałej ofercie, napisz do nas i daj znać, jakiego języka chciałbyś się nauczyć 🙂

Zajęcia prowadzone są w trybie stacjonarnym lub online (do wyboru podczas zapisów).

Zajęcia grupowe trwają 60 min lub 90 min. Każdy kurs grupowy (stacjonarny lub online) uwzględnia dodatkowo 25 min lub 40 min konwersacji online z zagranicznym nauczycielem danego języka.

Jak uczymy?

Nacisk na praktykę ⇒ w porozumiewaniu się na zajęciach język angielski odgrywa główną rolę, więc dzieci mają okazję sprawdzić swoje umiejętności w rozmowie, dzięki czemu porozumiewanie się w innym języku stopniowo staje się dla nich rzeczą naturalną.

Metody aktywizujące ⇒ sprawiają, że dzieci przełamują barierę i zaczynają z chęcią mówić w języku obcym;

Nauczanie poprzez zabawę ⇒ dziecko nie odczuwa znużenia nauką, a zmotywowane, pragnie uczyć się jak najwięcej;

Bogaty pakiet angażujących materiałów dydaktycznych i gier językowych (stacjonarnie oraz online) ⇒ czyni proces uczenia się barwnym, ciekawym i zaskakującym, jednocześnie ucząc wytrwałego dążenia do osiągania celów;

Małe grupy ⇒ gwarantują zarówno  indywidualne podejście prowadzącego, jak i swobodną interakcję z pozostałymi kursantami.

Angielski dla dzieci i młodzieży
Hiszpański dla dzieci i młodzieży
Francuski dla dzieci i młodzieży
Inny język