Dlaczego talentia?

Nasza misja

Pomysł stworzenia Talentii – Centrum Rozwoju Talentów zrodził się z wieloletniej obserwacji, w jaki sposób odkrywanie nowych umiejętności i pielęgnowanie talentów (zarówno u dzieci i młodzieży, jak i dorosłych) wyzwala to, co w nas najlepsze : twórczą radość i pozytywną energię, wytrwałość i systematykę, skupienie i dobrą organizację.

W Talentii wierzymy, że nie ma ludzi bez talentów – są za to talenty jeszcze nie odkryte, a raz zasiany talent należy ustawicznie doskonalić, by owocował przez całe nasze życie, w różnych jego aspektach.

Pamiętaj: rozwijanie talentów nie ma limitu wieku ani terminu ważności! Zapraszamy osoby we wszystkich grupach wiekowych – chociaż na różnych etapach życia uczymy się na różne sposoby, korzyści płynące z kształtowania danej umiejętności pozostają niezmienne 🙂

Kamila Łobko – założycielka, metodyk i trener językowy

Maciej Koziej – założyciel, trener szachów, Mistrz Świata w Szachach w swojej kategorii rankingowej

Zajęcia stacjonarne

Zajęcia stacjonarne prowadzone są przy Alei Warszawskiej 47 w Lublinie, dzielnica Sławinek. Posiadamy przestronny parking, w bardzo bliskiej odległości znajduje się również przystanek autobusowy.

Dysponujemy lokalem wyposażonym w tablicę interaktywną oraz bogaty pakiet gier i pomocy dydaktycznych. Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne w trakcie zajęć. W sezonie wiosenno-letnim przy sprzyjającej pogodzie część zajęć (szczególnie w grupach dzieci) odbywa się na świeżym powietrzu, w ogrodzie przy lokalu.

Zajęcia online

Na zajęciach online Ty lub Twoje dziecko łączycie się z lektorem w domowym zaciszu.

Zajęcia prowadzone są za pomocą komunikatora (z wizją i dźwiękiem) z zapewnieniem wszystkich materiałów i wykorzystaniem różnorodnych aplikacji, dzięki którym nauka online jest dla ucznia w pełni interaktywna i angażująca, zaś notatki – sporządzane w wirtualnym zeszycie, w którym prowadzący zajęcia może je na bieżąco kontrolować – na pewno się nie zgubią 🙂